בניית אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים...

מי שמחפש פתרונות אך ורק לבניית אתרים עושה טעות חמורה כשהוא מפרק את פרויקט הקמת האתר ותחזוקתו לשלבים. נכון ששלב ראשון הוא כאמור בניית אתרים אולם לאחר בניית אתרים מתחילה העבודה הקשה של הפיכתם לאתרים מבוקשים בקרב הגולשים והדרך להביא את האתר לכדי פופולאריות היא דרך קידומם במנועי החיפוש (במקרה של אתרים בעברית המיועדים לקהל היעד הישראלי זה גוגל ישראל). במטרה לבנות אתרים מוצלחים שמניבים תוצאות כבר בחודש הראשון להעלתם לאוויר (לרשת), חשוב לבחור לבנות את האתר דווקא בחברת בניית אתרים המתמחה בכלל הפתרונות לאתרים: בניית אתרים, עיצוב אתרים, תחזוקת אתרים, מציאת פתרונות אחסון אתרים ותמיכה טכנית שוטפת.

בניית אתרים מקצועיים היא אמנם יקרה יותר מכל הדכרים שיש כיום של בניית אתרים באופן עצמאי (רכישת אתרים מוכנים והזנת תכנים וכיו"ב) אבל כל דבר שקונים בזול משלמים עליו ביוקר וכך גם בהקשר של בניית אתרים.

לכן, יש לפנות דווקא אל חברות בניית אתרים בעלות מוניטין, חברות אשר עליהן שמעתם או שראיתם את השם המסחרי שלהן כמי שבנו אתרים יפים ומוצלחים בתחום העיסוק או אתרים על פי המודל אליו אתם מכוונים (אתרי חדשות, אתרי נישה, אתרי סחר אלקטרוני ועוד). חשוב לדווא שאתם בוחרים בחברת בניית אתרים אשר לה ותק וניסיון ושהם יכולים להפנות אתכםם לאתרים מייצגים אותם הם בנו לאחרונה, חשוב לוודא כי החברה לבניית אתרים מציעה לכם פתרון כוללני, מקיף ואיכותי לנושאים הבאים: אחסון אתרים, עיצוב אתרים, תמיכה תכנית, הזנת תכנים, אפיון אתרים, קידום אתרים וכמובן - תכנות אתרים מקצועי.  נכון שאם תערכו השוואת מחירים תגלו כי החברות הללו הן לא זולות וכי ניתן לפעול בערוץ של בניית אתרים בדרכים זולות יותר אבל זוהי מלכודת! בעיקר עבור מי שלא מבין בתחום של בניית אתרים על כל השלבים השונים הכרוכים בתהליך.