סחר דיגיטלי בדרכים שונות: חנות פרטית, נדל"ן דיגיטלי ומכירת מותגים

סחר דיגיטלי ניתן לממש ב- 3 דרכים עיקריות. שלושתן מקוונות ואינן מצריכות השכרת חנות פרונטלית. מאד חשוב כי בכל דרך שתבחרו – תתקשרו עם שירות קידום חנויות וירטואליות. בדומה לשירות קידום אתרים – הוא מבטיח שתהיה תמיד תנועה בחנות שלכם, יתבצעו לידים וכמובן – קניות לאורך תקופות ארוכות.

חנות פרטית

חנות פרטית היא חנות המוקמת מתוך אתר האינטרנט האישי שלכם. יש לכם אתר אומן/בעל מלאכה/בעל מקצוע? הסדר 'חנות פרטית' הוא לגמרי בשבילכם. פשוט הוסיפו לאתר שלכם חנות פרטית בה תוכלו למכור מוצרים הקשורים לפועלכם. ניתן להוסיף גם מכירת שירותים לאותה מסגרת. חברת קידום חנויות סחר דיגיטלי תקדם את החנות שלכם בגוגל ותגרום לכך שהיא תהיה בין הראשונות שיופיעו במנוע בתחום שלכם.

נדל"ן דיגיטלי

נדל"ן דיגיטלי אינו מצריך אתר שאתם הקמתם, וגם לא קומוניקט אישי עליכם. הוא ניתן להקמה במסגרות אינטרנטיות המשווקות נדל"ן אינטרנטי, לדוגמה: שופיפיי, בה ניתן לקנות ספייס המשמש כחנות שיווק מוצרים. המוצרים נרכשים מאתרים שידוע כי הם אתרי מכירות אמינים בשל רשמיותם ויידועם: איביי, אמזון, ועוד. הסדר זה מתאים למי שלא מעוניין לחפש את האישי והמקורי, אלא את המכניזם שירוויח לו כסף. נהוג להקים נדל"ן אינטרנטי כאשר יש לכם נישה רעיונית למכירת מוצרים מבוקשים בשוק, למשל מוצרי תינוקות לאימהות, ציוד מטיילים וכד'. חברת קידום חנויות תבצע מהלכים ליידוע החנות שלכם ולהופעתה ראשונה או בין הראשונות במנועי החיפוש.

מכירת מותגים

הקימו חנות בה מוכרים מותגים! דיו מדפסות של חברות הדיו המפורסמות, תיקי מטיילים של הפירמות הבינלאומיות הידועות, וכד'. סחר דיגיטלי מסוג זה מספק לכם אמנם מסלול להרוויח כסף אבל נדרשת לא מעט משמעת עצמית: שליחת מיילים למותגים, השגת אישורי מכירה, והיצמדות לתעריפים שלהם. זהו לא תעריף שניתן להתחיל מהשקל הראשון כמו ביתר ההסדרים, אלא ממכסת מחיר שחברת המותג קובעת עבורכם. מאידך, על מוצרי מותג אנשים יהיו מוכנים לשלם יותר ולכן זה מכניזם שעובד עבור רבים. חברת קידום חנויות מקוונות תסייע לכם לקדם את חנותכם וליידע אותה ברבים, ליצור לה קמפיין ממומן וגם לחבר עליה מאמרים שיקדמו אותה באופן אורגני.